Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!! Kontaktai !!!

Teatro vadovė
Olga Polevikova

Tel. 8 687 83 130
olga.polevikova@rusudrama.lt

Vyriausiasis režisierius
Vladimir Gurfinkel

Tel. 8 638 00 928 

vladimir.gurfinkel@rusudrama.lt

Teatro vadovės pavaduotoja
Laima Nerkevičienė

Tel. 8 686 71 959

laima.nerkeviciene@rusudrama.lt

Teatro vadovės patarėja
Agnė Mažvilaitė

Tel. 8 684 94 522

agne.mazvilaite@rusudrama.lt

Trupės inspektorė
Gina Busko

Tel. 8 683 68 785

gina.busko@rusudrama.lt

Meninės veiklos koordinatorė
Aleksandra Šalkinė

Tel. 8 638 39 111

aleksandra.salkine@rusudrama.lt

Literatūrinės dalies vedėja
Ingrida Ragelskienė

Tel. 8 611 28 795

ingrida.ragelskiene@rusudrama.lt

Patarėja apskaitos ir finansų kontrolės klausimais
Inga Kavaliauskienė

Tel. (8 5) 212 1369

inga.kavaliauskiene@rusudrama.lt

Rinkodaros skyriaus vadovė
Nina Aleksejeva

Tel. 8 610 32 538

nina.aleksejeva@rusudrama.lt

Rinkodaros vadybininkė
Ana Miniajeva

Tel. 8 684 94 782

ana.miniajeva@rusudrama.lt

Projektų vadybininkė
Anastasija Archipova

Tel. 8 684 94 304

anastasija.archipova@rusudrama.lt

Viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistė
Laura Pačtauskaitė

Tel. 8 646 19 890

laura.pactauskaite@rusudrama.lt

Аdministratorė
Natalija Slukinaitė

Tel. 8 684 94 456

administracija@rusudrama.lt

Pastatymų skyriaus vadovas
Darius Budrys

Tel. (8 5) 265 2338

darius.budrys@rusudrama.lt

Personalo ir bendrųjų dokumentų vyriausioji specialistė
Galina Bartoševič

Tel. (8 5) 265 2184

galina.bartosevic@rusudrama.lt

Ūkio skyriaus vadovas
Stanislav Mechovič

Tel. (8 5) 265 2338

stanislav.mechovic@rusudrama.lt

Gamybos skyriaus vadovas
Miroslavas Nalivaika

Tel. 8 684 94 885

miroslavas.nalivaika@rusudrama.lt

BUDĖTOJAI-UGNIAGESIAI

Tel. (8 5) 265 2057