„Vaikų knygų klubas

„Vaikų knygų klubas" Lietuvos rusų dramos teatre

„Vaikų knygų klubas" Lietuvos rusų dramos teatre

„Vaikų knygų klubas" Lietuvos rusų dramos teatre

Оlga Velavičiūtė

 

Šį sekmadienį įvyko pirmas „Vaikų knygų klubo" susitikimas Lietuvos rusų dramos teatre, ir tai buvo, och, kaip puiku! Mes skaitėme A. Žvalevskio, J. Pasternak apsakymą „Šekspyras to net nesapnavo". Pasikalbėjome ir apie Šekspyrą, ir apie žygius į teatrą, ir kas įdomiausia, – apie labai skirtingus vienodo elgesio motyvus. Trys moksleivės „Romeo ir Džiuljetos" finale garsiai kvatoja – ir kiekvienos iš jų juoką sukėlė visiškai skirtinga praeitis. O dar yra pasipiktinusi tetulė kaimynė, ir jos vertinimas to, kas vyksta.

 

Apskritai, vaikai labai įdomiai visą tą kamuoliuką išvyniojo. iš pradžių nedrąsiai, žvilgčiodami vienas į kitą, o vėliau vis ryžtingiau ir entuziastingiau.

 

Paskui buvo mano mėgstamiausia dalis, kai kiekvienas ką nors rkomendavo skaitymui, kartu atskleisdamas vidinius mėgstamua tekstus. Ir čia mes vos nepamiršome apie laiką :)))

 

Dėkoju tėvams, kurie leido vaikus į Klubą, teatrui už jaukią salę, organizavimą ir pasitikėjimą! Ir, žinoma, žaviuosi jaunaisiais skaitytojais, kurie skaito tiek daug ir įvairias knygas ir taip dosniai pasiryžę tuo dalintis!

 

Tęsinys bus gruodį. Anonsas pasirodys artimiausiu metu :)))

 

P.S. Kad žinotumėte, kaip nuostabu sėdėti ant minkštų pagalvių be avalynės salėje! Mane apėmė jausmas, kad jos tuštuma – tai bet kokio įsikūnijimo, bet kokio stebuklo, kurio mes užsimanysime, garantas.

 

 
grįžti atgal