Dūkime, švęskime, žaiskime – LRDT pristato premjerą „Kai užaugsiu, būsiu...“

Dūkime, švęskime, žaiskime – LRDT pristato premjerą „Kai užaugsiu, būsiu...“

Dūkime, švęskime, žaiskime – LRDT pristato premjerą „Kai užaugsiu, būsiu...“

Dūkime, švęskime, žaiskime – LRDT pristato premjerą „Kai užaugsiu, būsiu...“

Gruodžio 18 ir 19 dienomis Lietuvos rusų dramos teatras (LRDT) laukia mažųjų žiūrovų teatralizuoto koncerto – žaidimo „Kai užaugsiu, būsiu...“ premjeroje.

 

Pristatydama savo kūrinį Agnė Sunklodaitė akcentavo: „Per šventes norisi žaidimo, šėlsmo, nevaržomo judesio, todėl mūsų teatralizuoto koncerto pirminiu impulsu ir tapo noras pažaisti su vaikais savo vaikystės žaidimą, kurio metu aktoriai prisimins, kuo kiekvienas jų norėjo būti užaugęs. Išduosiu paslaptį – smagiausia buvo sužinoti, kad kiekvienas iš aktorių ketvertuko galiausiai suprato norintis kas dieną išbandyti po naują profesiją, todėl ir tapo aktoriais. Aš pati vaikystėje svajojau tapti ledų pardavėja. Gal kažkam iš tiesų padėsime suprasti, kaip svarbu tinkamai išsirinkti profesiją.

 

Mažieji žiūrovai mūsų teatralizuotame koncerte – žaidime ne tik „susitiks“ su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys turės galimybę pabūti ir kosmonautais, ir statybininkais, ir virėjais, ir ugniagesiais.  Koncertas interaktyvus – kiekviena profesija turi savo žaidimą, lydimą muzikos. Kompozitorius Deividas Gnedinas sukūrė originalias dainas, išsiskiriančias savo muzikiniu stiliumi. Čia vaikai atpažins ir bliuzo, ir roko, hip hopo, kantri stiliaus muziką. Pavyzdžiui, mums kosmonautų profesija asocijuojasi su regi stiliaus muzika, o ūkininkai – su kantri stiliumi.“

 

Teatralizuotą koncertą – žaidimą „Kai užaugsiu, būsiu...“ prieš keletą metų režisierė jau buvo pristačiusi savo vadovaujamame „Labaiteatre“. Už tai, kad originalios lietuviškos dainelės nuskambėtų rusų kalba, LRDT nuoširdžiai dėkoja puikiam vertėjui Georgijui Jefremovui. Spektaklis bus vaidinamas rusų kalba su lietuviškais titrais, kūrybinė komanda: režisierė, inscenizacijos ir dainų tekstų autorė Agnė Sunklodaitė, kompozitorius Deividas Gnedinas, dailininkė Ramunė Skrebūnaitė, šviesos dailininkas Jurgis Latonas, aktoriai: Viktorija Aliukonė-Mirošnikova, Aleksandra Metalnikova, Jevgenija Karpikova, Artur Svorobovič, Telman Ragimov, Maksim Tuchvatulin, Andrius Darela, Jelena Orlova, Jurij Ščiuckij.

 

LRDT informacija

Ingos Juodytės nuotrauka

 

 
grįžti atgal